Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 pezi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: pezi   Thu Dec 27, 2007 4:58 pm

poezi dashurie
Po largohem ne kete nate si nje zog me krahe te thyer ne kete udhe ku pikojne lotet ndoshta me s'kam per tu kthyer
...
A kam faj pse ta dhurova buzen e paputhur A kam faj pse u mundova jeten ta bej te lumtur.


Sa lule ka mali sa lule manushaqe aq me ka mare malli e Dashur te te puth ne buz dhe ne faqe ur Te Mendosh Per Mua Kur te mendosh per mua mendo detin me furtune dhe atje mbi nje anije duke lundruar do te jem une.Kur te mendosh per mua, mendo per zogun ne kafaz i cili do te fluturoje po krahet s'mund ti hap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
pezi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Dashuria-
Kėrce tek: