Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa Ka Punuar Pc Jote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Sa Ka Punuar Pc Jote   Tue Jan 01, 2008 5:56 pm

Sa Ka Punuar Pc Jote Kėtu ėshtė si ta verifikosh kohen e punės se sistemit:

Klikojmė Start | Run | cmd | pastaj e shkruajmė systeminfo

Pastaj te shfaqet njė liste shko larte dhe shiko pėr "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sa Ka Punuar Pc Jote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: