Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Alfabeti i dashurise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Alfabeti i dashurise   Thu Dec 27, 2007 4:58 pm

Alfabeti i Dashuris...:

A- E don me zemer
B- Besnik /e esht
C- Bukurosh/e esht
D- Deshiron me fol me ty
DH- Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ- I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J- Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M- Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L- Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q- Te ndjek mbas
R- Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR- Seriozisht te don
S- Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T- Te pelqen trupi i saj /tij
TH- Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V- Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X- Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH- Nuk beson sa shum te don...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alfabeti i dashurise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Ora e dashurisė
» Letėr nga Rexhep Abazi:Gjuha standarde dhe alfabeti i saj ėshtė perfekte?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Dashuria-
Kėrce tek: