Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 unfreze nese e ke harru passin dep freze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

avatar

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: unfreze nese e ke harru passin dep freze   Fri Dec 28, 2007 11:48 pm

nese e ke harru passwordin e programit "Deep Freeze" ateher me ket program mun ta besh unfreeze : http://www.unfreezer.cjb.net/ veq e downloadon edhe tani e ristarton kompjuterin dhe funksionon 100% tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
unfreze nese e ke harru passin dep freze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Programe/Applications-
Kėrce tek: