Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 msn e juaj pa nick

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mr_net

mr_net

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: msn e juaj pa nick   Thu Jan 03, 2008 10:32 pm

shkoni tek niku i msn dhe ne fund shkoni ku eshte PERSONAL SETTINGS e shkruani

Alt+0160 dhe ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
msn e juaj pa nick
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: