Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si te incizojm cd pa program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mr_net

avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: Si te incizojm cd pa program   Thu Jan 03, 2008 10:36 pm

Se pari e fusim cd e zbrazur dhe pastaj hyjme ne Cd Room,
Pastaj filet te cilet doni ti incizoni ne cd e bani Copy



Pastaj te Cd e bani Paste



Pastaj File te cilat i keni bo paste ne cd doken keshtu



Ne anen e majt te Dritares e shytpni Write these file to Cd



Pastaj ju paraqitet nje dritare e cila te pyet disa opcione edhe emrin e Cd pastaj e shtypni butonin Next



Tani duheni te pritni derisa te mbushet , ku me posht te tregon se sa koh duhesh me prit



Pasi qe te kryhet do tju paraqitet kjo dritare te cilen duheni ta shtypni buttonin Finish



Tani Filet te cilet i keni kopjuar aty jan ne cd hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te incizojm cd pa program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: