Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ju lutem mos postoni !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mr_net

mr_net

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: ju lutem mos postoni !!!   Thu Jan 03, 2008 11:11 pm

Ju lutem mos postoni se jemi duke hapur forum te ri me . net me pamje me te mir
me ndihmen e Blackvirus dhe mr_net

na falni mendoj se do te kuptohemi !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Re: ju lutem mos postoni !!!   Fri Jan 04, 2008 12:01 am

ok ok
po ne qofte se e hapni tregona edhe neve ok qetu qite forumin e ri qe do ta hapni ok klm mire e ishalla e qelni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: allo   Fri Jan 04, 2008 3:30 am

ej pajtim mos harro shkruje webin e ri me net dhe postimet e gjertanishme le te dalin atje oki mos harroooooooooooooooooooo shkruaje p webin te cilin e qelni dhe kure do ta qelni dhe kujdes pak blackwirus ti nuk po flet me mue hiq per webin te cilin po e qel A? po me tjeter kane A? oki oki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ju lutem mos postoni !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju lutem mos postoni !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Prezantohu-
Kėrce tek: