Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si Me Kriju Secret FOlder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Si Me Kriju Secret FOlder   Sat Dec 29, 2007 12:11 am

se pari e deaktivizoni ALIGN TO GRID dhe Auto Arrange tash krijoni nje folder te ri dhe vendonje emrin

Secret klikoni me tastin e djatht te folderi dhe klikoni properties zgjidhnja opcionin Costumize dhe ne fund ka nje suste Change Icon

pra e shtypni kete sust dhe u hapet dritarja per te zgjedhur ikonin e folderit. Ketu do te ju hapen shume ikona por ka edhe 3 ikona qe jan te padukshme.

te kompjuteri jem jan ne rendin e 13. e zgjidhni njeren prej ketyre dhe shtypni Ok ne te dy dritaret. Tash e levizni folderin ne pjesen e poshtme te desktop-it

dhe e levizni ashtu qe me taskbarin tja fshehni emrin dhe ja ku e keni folderin e juaj sekret menyr e leht per ta selektuar eshte qe te selektoni gjith pjesen

ku perafersisht eshte folderi dhe e shtypni ENTER.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si Me Kriju Secret FOlder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: