Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndrroja passin user-accountes (menyra ma e leht)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Ndrroja passin user-accountes (menyra ma e leht)   Sat Dec 29, 2007 12:15 am

1.Shko start
2.kliko run
3.shkruaj LUSRMGR.MSC
4.kliko ne "user" ne anen e majt
5.ne anen e gjatht do te paraqiten tgjith userat
6.kliko me te gjathten te useri dhe tani paraqitet nje window e re dhe ndrroja passin
Munesh me i ndu pass edhe Guestit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndrroja passin user-accountes (menyra ma e leht)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: