Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

avatar

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: pershendetje   Sat Dec 29, 2007 12:38 am

pershendes edhe une te gjithve edhe per ty actual
edhe BlackVirus
klm me kucrew tung ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlackVirus

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon Dec 31, 2007 10:04 pm

flm man gjithashtu edhe ty te pershendesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.albanianforum.net
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: