Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Buzet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Buzet   Thu Dec 27, 2007 4:41 pm

me puth ne sy
se te dua vetem ty
me puth ne gush
se syt e mi ,me lot jan mbush


me puth ne faqe
se shpirtin ,krejt ma kenaqe
me puth ne ball
se zemra ime, per ty esht thar


me puth ne qaf fort
se per ty ,po derdhi lot
me puth ne buz
se plot dashuri ,per ty jam mbush


ma puth fort trupin
se ma heqe fare trurin
me puth nga kembet,deri te koka
se dashuria ,per ne te dy ekzistoka

Dua te behem lot te rrjedh mbi faqet tua,duke rreshqitur tju afrohem buzeve tua,ti puth me mall o shpirti im e te them te dua deri ne amshim

pa puthje nuk ka jet
per ty un du me vdek
pa puthje jeta nuk ka kuptim
pa puthje je ashtu si femia jetim
pa puthje je i shkret
pa puthje askush mos mbet
esht mir tja japesh puthjen atij qe don
tja japesh puthjen atij qe e meriton
te puth zemrapo te puth me mall
se madhi per ty shum me ka marr
po te puth me shpirt
se pa ty nuk kam drit
po te puth me zemer
me ka marr madhi te te theras ne emer
me nje puthje me shpirtin tim
gjithmon do te mbaj ty si kujtimdua nje puthje nga ty
se ne zemer me ke hy
dua me puthje te te ledhatoj
se un shum te dashuroj

dua te ti puth buzet e tua
me pelqen kur me thu te dua
dua te te puth cdo mengjes
se un per ty vdes

dua me puthje te te mbuloj
dhe te them se sa shum te dashuroj
kurr nuk ma merzit
dua te te puth nat e dit

dua te te puth ter kohen
pa e shiku fare oren
ora iken shum shpejt
kur puthjet e tuaprana ti kesh


Puthjet me te embla Ti mi ke dhuru Jeten ty ta fala Kur me the tė Du.. Zemra mė dridhet Sa her tė kujtoj Mbeta i vetmuar Kurr nuk do tė harroj... Pa ty smundem tė rri Pa ty zemra me bėhet hij Pa ty varri nuk mė pranon Pa ty jeta nuk mė mjafton.. A e kuptove jetėn Si njė zemėr gur Unė e dhash njė jet per ty E ti mendoje se eshte avantur.. Kur tė dashurosh Tė lutem ke kujdes, Mos u dashuro Me Djem tė pa besė.. Malli pėr ty frymėn mandali Eja tek unė njė puthje ta fali Kur t'mi puthish buzėt e mia


Per cdo shtjellim mundohesh te japesh detajin baze
ne paragrafin e parathenies.
Shoh se kjo te duket e nevojshme ne biseden qe bejme bashke,
e kjo me pelqen!
Por shpesh para puthjeve harron paratheniet,
qe vec nga ty dua ti degjoj.
Mundohem ta kaloj per me titje verejtjen:
He se nder buze do me flasesh nje fjale...
Shume ndjenja lirie percjellim te DY;
larg teje, larg qiellit
dhe harrojme te shtrengohemi fort,
per vet faktin se jemi fare prane te dy bashke.
E perseri puthja rreshqet ashtu me frymen tende;
qe me fryn perbrenda tek me flet nder buze,
e koken e kthej anash e zhgenjyer,
por me ndjenjen perseri neper buze.
Por ti se kupton, e koken ma terheq perseri prane
e me puth perseri foooort
por pa parathenien me frymen bashke nder buze
nder buze.....................


Syte e mi duan fytyren tende, duart e mia lekuren tende, buzet e mia buzet e tua , hunda ime aromen tende ,veshet e mi zerin tend.Trupi im do energjine e trupit tend , dhe une te Dua ty !!


Zemra ime mbi zemren tende,
buzet e mija mbi buzet e tua.
Nje frymemarrje e vetme,
dy trupa te lidhur.

Humbet shikimi im ,
ne syte e tu te zi.
Sikur te vdisja tani,
asgje s'do me mbeste meri.


Te puthi ne buzė te puthi ne sy ohhh sa mir ndjehem kur jam me ty,o a e din sa shum te dua a do jesh e dashur gjith jeten me mua ? ? ?.....


Per nje puthje buzet mu thane, per nje shikim syte mu verbuan. Per nje perkeledhje dhe pak ngrohtesi, i mbyll syte c`do nate qe t`me shfaqesh ti!Buzet e tua mund te puthin kedo, duart mund te prekin shume. Mund te besh dashuri me kedo. Por ne shpirt je thjesht i imi.


kur puthjen tende provova u ndjeva sikur fluturoja hapa syt se mos enderroja por syt e tu perseri shikoja ato syt e tu te shkruar te cilet zemren time kishin ngaterruar


Ti me deshe seriozisht, ti me dogje marrezisht, ti me puthe rastesisht

Te puth ne buze te puth ne sy ohhh sa mire ndjehem kur jam me ty, o e di sa shume te dua a do dalesh ti me mua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Buzet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Dashuria-
Kėrce tek: