Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ndrrimi i gjuhes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: ndrrimi i gjuhes   Sun Dec 30, 2007 2:51 am

Ndrrimi i gjuhes se internetit eshet tools-options-lengues dhe cilen gjuhe doni tia lini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ndrrimi i gjuhes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: