Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si ta marrim admin te Xp ?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Si ta marrim admin te Xp ?!   Sun Dec 30, 2007 3:47 pm

Une perdor nje menyre shum te mir per te bere kete qe funksionon jo vetem per Xp por edhe per server2003.
Ateher hapim Run->>Cmd->> at 14:00 /interactive cmd.exe
dhe menjeher ne orarin qe do te vini ju p.sh une ne oren 14:00 pres te marr systemin ndersa ju e vini ne orarin qe doni vete.
Dhe ku vete ora e percaktuar nga ju hapet nje command promt me te gjitha te drejtat.
Per te pare nese eshte kontrolluar apo jo nese do te hapet apo jo cmd juaj shkruani "at" dhe do te shihni te gjitha applikacione qe jane vene per tua hapur.
Per te prishur komanden tuaj mjafton te shkruani
at /delete [Enter]
Dhe pastaj shtypni Y dhe nese shtypni perseri at do tju afishohet nje mesazh qe thote qe nuk ka asnje gradim ne liste.

Hajt lexojeni dhe provojeni!!
Ah nese nuk kuptoni ndonje gje pyesni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ta marrim admin te Xp ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: