Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 tung actual

Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: tung actual   Mon Dec 31, 2007 2:56 pm

ej o shoqi posto diqka mos posto palidjhje gezuar 2008 e pershendetje lej ato niher posto naj sen prog. ose diqka tjeter lej ato sene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlackVirus

BlackVirus

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: tung actual   Mon Dec 31, 2007 10:06 pm

nejse edhe ato jan poste po kishte qe mir naj prog
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.albanianforum.net
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: hahahah   Fri Jan 04, 2008 3:37 am

a ju po me tregoni mu qka me postu dhe kshyreni punen e juaj ketu ne tem po shkruan pershendetje dhe urime dhe mos me tregoni mua se qka postoj e ti s-kill kshyr dhe mos fol shum oki oki dhe ajo eshte e drejta jeme se qka posatoj oki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Re: tung actual   Fri Jan 04, 2008 11:46 pm

po po punajote asht se shka poston ti po kshire niher me postu diqka me mush forumin e jo palidhje ok ok a?? e tani po thu pse spo folni me mu per forumin e ri me net a ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: tung   Mon Jan 07, 2008 12:12 am

ej o haver dmth ju per forumin e ri krejt kankshi mor vesh se po e qelni A? e mu nuk me keni tregu A? mosni se nuk bane keshtu A? e rti ne veqanti blackvirus-pajtim????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tung actual   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tung actual
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Bisedė e lirė-
Kėrce tek: