Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackVirus

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)   Mon Dec 31, 2007 11:16 pm

emri-Pajtim
mbiemri-Aziri
mesoj ne shkollen ekonimike Kumanove
jam 17 vjec

shok te ngusht me s-kill actual mr.pchyco
e kemi hapur kete forum qe te mesoni gjera te reja rreth internetit dhe kompjuterizmit
tung kalofshit mir ne ku crew
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.albanianforum.net
 
kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Prezantohu-
Kėrce tek: