Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ketu alkatos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlkatosNumri i postimeve : 32
Registration date : 31/12/2007

MesazhTitulli: ketu alkatos   Mon Dec 31, 2007 11:52 pm

jam Shenoll Saqipi
mesoj ne gjimnaz
jam viti I
15 vjet
besoj se do te mesoj gjera te reja rreth internetit dhe kompjuterit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlackVirus

BlackVirus

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: ketu alkatos   Mon Dec 31, 2007 11:54 pm

mire se ke ardh shenoll
po njse se neser te ti vi a jemi kusha a jo
haha

ti e ke zanat me hacku foruma mos e prek mara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.albanianforum.net
s-kill

s-kill

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Re: ketu alkatos   Tue Jan 01, 2008 5:43 pm

mire se ke ardh bro kalo mire me kucrew
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlkatosNumri i postimeve : 32
Registration date : 31/12/2007

MesazhTitulli: Faleminderit   Thu Jan 03, 2008 9:01 pm

edhe une besoj se dote kaloj shum mir ne kucrew....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ketu alkatos   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ketu alkatos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Prezantohu-
Kėrce tek: