Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 pa limit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackVirus

BlackVirus

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 pa limit   Tue Jan 01, 2008 1:32 am

Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 pa limit


Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas.

1. Instaloni at dhe hapni dhe zgjedhni 30 dite tial (Test).
2. Mandej mbyllne at dhe shkoni => 'Crogram Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3 \AMT'.
3. Shikoni file-in me emrin 'application.sif' dhe ndryshoni ne 'application.xx'.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.albanianforum.net
 
Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 pa limit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Programe, Mėsime, Seriale, Dizajn :: Ebooks / Tutorial-
Kėrce tek: