Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Poezi Dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlkatosNumri i postimeve : 32
Registration date : 31/12/2007

MesazhTitulli: Poezi Dashurie   Tue Jan 01, 2008 5:02 pm

Dshuria esht nje kopsht me lule po hyne ati u ngule.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Poezi Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Me rastin e ditlindjes se poetit POEZI NGA IZET ABDYLI
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Dashuria-
Kėrce tek: